دستگاه تصفیه آب خانگی مدل ROC9 علاوه بر پنج فیلتر اولیه تصفیه دارای یک فیلتر مینرال یا قلیایی به عنوان فیلتر ششم است . این دستگاه مجهز به پمپ تولید فشار است که عملکرد سیستم را بهتر کرده و برای محل هایی که فشار آب کم بوده و توانایی عبور از فیلتر ممبران را ندارد مناسب می باشد. این دستگاه مانند سایر دستگاه های تصفیه RO توانایی حذف ناخالصی های معلق مانند شن و ماسه ، گل و لای ، زنگ لوله ، لجن ، جلبک و تمام ذرات تا 5 میکرون ، کلر ، قابلیت حذف ناخالصی های محلول در آب مانند املاح سنگین، نیترات ، آرسنیک ، ویروس ها ، میکروبها ، مواد سمی و شوینده را داراست. همچنین این مدل قادر به تبدیل آب شور به آب شیرین و کاهش چشمگیر سختی و سنگینی آب می باشد.این دستگاه قادر است تا 80 درصد املاح و مواد مضر آب را حذف و آب سبک و قابل شرب تولید کند .همچنین بخاطر داشتن مخزن 4 لیتری امکان ذخیره آب وجود دارد . آب تولید شده در این دستگاه به دلیل نداشتن کلر ، نیترات و سایر املاح مضر آب برای آشپزی ، تهیه غذا برای کودکان، آکواریوم ، گیاهان بسیار مناسب می باشد .این دستگاه علاوه بر ویژگیهای یاد شده کم حجم و کم جا می باشد که یکی از مزیت های این دستگاه می باشد.

دستگاه تصفیه آب خانگی ایزی ول

عنوان دومین مطلب آزمایشی من

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

، ,آب ,دستگاه ,های ,فیلتر ,تصفیه ,این دستگاه ,می باشد ,باشد این ,کلر ، ,علاوه بر

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طلبگی، احساس خوشایند پروانگی پلی آلومینیوم کلراید چیست من و کودک من گروه فنی مهندسی عباسی رسانه بدون فیلتر آموزش ساده روبیک فرد مکعب ۳×۳ و روبیک پیرامیس(روبیک هرمی) وبلاگ برهان ترک فر انواع توری صنعتی تعمیر پکیج دیواری و دستگاه تصفیه آب در شیراز میران کالا ، فروشگاه اینترنتی خرید یخچال ال جی و جهیزیه عروس